دکتر مهدی احمدی

متخصص گوش، حلق و بینی


جراحى زيبايى گوش - اتوپلاستى

جراحى زيبايى گوش (اتوپلاستى) Otoplasty

شكل و نحوه اتصال گوش به صورت تاثير به سزايى در زيبايى و جذابيت صورت دارد. گوشهايى كه بيش از حد معمول بزرگ و از صورت فاصله دارند تاثير ناخوشايندى در بيننده ايجاد مى كنند. اين افراد معمولا با استفاده از نحوه آرايش موها و بلند نگه داشتن موها سعى در پنهان كردن گوش ها دارند ولى اين امر بعضاً در آقايان قابل انجام نمى باشد. تعداد زيادى از كسانى كه گوشهاى برجسته و بيرون زده دارند معمولاً از عدم اعتماد به نفس رنج مى برند.

كودكان با گوشهاى برجسته و بيرون زده معمولا در مدرسه مورد تمسخر و آزار و اذيت همكلاسان قرار مى گيرند و اين امر مى تواند موجب عدم اعتماد به نفس ، گوشه گير شدن و در نهايت افت تحصيلى آنها گردد.

جراحى زيبايى گوش (اتوپلاستى ) علاوه بر باز گرداندن زيبايى به صورت و ايجاد تناسب در تركيب چهره مى تواند از نظر روحى هم اعتماد به نفس بيشترى در فرد ايجاد كند.

اطلاعات بيشتر را از اينجا مشاهده كنيد
آدرس مطب : تهران ، تقاطع پاسداران فرمانیه ، جنب برج آسمان ، پلاک 21 ، طبقه 4 ، واحد 14
تلفن : 88794098 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فواید بوسه در روابط زناشمراقبت هاى بعد از تزريق بمراقبت هاى بعد از عمل زيبمراقبت هاى بعد از عمل سپتاعمال جراحی و روش های جواتاثیر رینوپلاستی روی نحوتزريق بوتاكسجراحى و پروتز چانهجراحى انحراف تيغه وسطى بجراحى انحراف تيغه وسطى بجراحى زيبايى گوش - اتوپلدرباره ما-تماس با ماروش هایی برای آرام کردن رینوپلاستی یا جراحی بینیرینوپلاستی یا جراحی بینیرینوپلاستی یا جراحی بینیسوالات رایج جراحی زیباییشکستگی بینیعمل سپتو پلاستى چگونه انعوارض احتمالى تزريق بوتاعوارض احتمالى جراحى زيباصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر